Jdi na obsah Jdi na menu
 


1 rok 1 měsíc 7 dnů 7 hodin 25 min

19. 10. 2011

 ...

jsem strávila v Perthu v Západní Austrálii…

už to není to cizí město, které to bylo před rokem… Stalo se z toho  „moje město“ MŮJ  DOMOV… a opustit ho je těžší, než jsem si kdy dovedla před rokem představit.

 

Poslední, nedělní odpoledne ještě procházím všechny možná místa, mapu už dávno nepotřebuju a tak za krásného počasí courám městem…

 

… konečně mi to dochází… vážně je to tu… TOHLE JE NAPOSLED! L

 

V sobotu při rozlučce se mě kluci (spolubydlící) ptali jak se cítím… a já jsem si to stále ještě nepřipouštěla…bylo to jak jedno z mnoha BBQ které jsme u mě podnikali…

Za 14dní se tu zase všichni stejně sejdem… kéžby :(

 

Už jsem skoro doma… chvíli koukám na barák z venku a pak z povzdychnutím vcházím…

Musím zabalit, jak mě se do toho nechce L

 

2h před odjezdem už sedím s Darylem a Camem v obýváku a sledujeme Bonda… jsem nervózní… cestovní horečka stoupá… nejradši bych si šla zase vybalit :D

 

venku slyším auto… Jana s Jířou přivezli Aleše… ten ještě musí převážit krosnu u mě, kde  zjišťuje, že je 4 kila přes váhu… takže znova přebalit…

 

pak už to jde ráz na ráz…

 

naložit věci, rozloučit se s klukama… ta představa, že už je s největší pravděpodobností neuvidím, (i když si slibujeme zůstat v kontaktu a kluci tvrdí, že v Praze či na NZ se jednou uvidíme) mi vhání slzy do očí… nikdy bych nevěřila, jak mi tyhle hromotluci přirostou k srdci J

Poslední pusa a musím do auta…

 

Na letišti se ještě fotíme naposledy s Jančou a Jirkou a už si to šinem k odbavení… vše prochází hladce… rychlé koupení vody před nástupem do letadla a už sedíme…za 10min už vidíme jen lampy osvětlující Perth… je krásný i v noci…

 

Zavírám oči… SBOHEM MŮJ AUSTRALSKÝ DOMOVE…

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář